Firma Mosco funkcjonuje na szeroko pojętym rynku budowlanym, w szczególności związanym ze stolarką otworową, parapetami. Oficjalnie firma powstała w 2019 roku. Jednakże jej korzenie sięgają znacznie wcześniej, a mianowicie 2007 roku, gdy powstała firma Majster-Bud. Prowadząc działalność od wielu lat na terenie całego kraju, zbudowała swoją renomę i obraz wiarygodnego partnera. 

Powstanie klina sprężynowego było momentem przełomowym dla rozwoju. Klin jest produktem jedynym w swoim rodzaju. W tym należy upatrywać powodów tak dynamicznego rozwoju. Od tego momentu ponad  100 firm z Polski i Europy stało się naszymi partnerami. Ich liczba zwiększa się sukcesywnie.

Doświadczenie

Za Mosco stoją ludzie z pasją, którzy mają blisko 20 lat doświadczenia w branży budowlanej. Swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywali w kraju i za granicą. Przechodząc wszelkie możliwe szczeble kariery zawodowej. Przez lata pracy zdobyli wiedzę zarówno praktyczną, jak i merytoryczną. Zdobyte doświadczenie pozwoliło stworzyć innowacyjny produkt, który rewolucjonizuje proces montażu parapetów. Ciężka praca, zaangażowanie i sumienność, tak można podsumować 20 lat doświadczenia, które stoi za przedsiębiorstwem Mosco.
0
lat doświadczenia na rynku budowlanym
0
partnerów biznesowych

Misja

Misją Mosco jest uczynienie pracy przyjemniejszą poprzez zastosowanie prostych rozwiązań. Naszym celem jest pokazanie, że polskie produkty to synonim świetnej jakości oraz innowacyjności.

Cele

Dążymy do bycia cenioną marką na rynku, która jest postrzegana jako rzetelny i wiarygodny partner biznesowy. Chcemy pokazać, że nawet proste rozwiązania mogą być innowacyjne.