KLIN SPRĘŻYNOWY

Klin sprężynowy to produkt jedyny w swoim rodzaju. Wykonany jest ze stali odpornej na korozje, która zapewnia mu elastyczność i wytrzymałość.

Idealnie dopasowuje się do ciepłych parapetów, a wysokość jest dostosowana do listwy montażowej (transportowej). Minimalna ingerencja w mur pozwoli Ci ograniczyć zużycie materiałów, a dodatkowo zminimalizuje ryzyko poniesienia kosztów.

W odróżnieniu od tradycyjnych zastosowań – klinów drewnianych i plastikowych, montaż przy zastosowaniu klina sprężynowego ograniczy Twoje koszty, czas i stres.

Od teraz montaż parapetów może stać się o wiele prostszy!

ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

DLACZEGO WARTO?

SZYBKOŚĆ

Czas montażu parapetu tradycyjnym sposobem to nawet półtora godziny. Z klinem sprężynowym zrobisz wszystko w 30 minut, a więc 3 razy krócej! Czas obróbki jest maksymalnie skrócony dzięki uniknięciu dużej ingerencji w mur. Klin dzięki sprężystości dostosuje się do wysokości.

PROSTOTA

Klin to świetne rozwiązanie dla profesjonalnych montażystów, jak i dla tych, którzy montują swój pierwszy parapet. Sam montaż jest bardzo ułatwiony i wygodny. Wystarczy podsunąć lub przykręcić kliny sprężynowe. Eliminujemy czasochłonne docinanie klinów drewnianych i dopasowywanie klinów plastikowych.

OSZCZĘDNOŚĆ

Gwarancja znacznie mniejszego zużycia materiałów. Montaż parapetu za pomocą klinów sprężynowych jest dużo tańszy. Doskonale wiemy, że czas to pieniądz. Oszczędność czasu, którą zapewnia klin pozwoli Ci zająć się innymi zadaniami.

INNOWACYJNOŚĆ

Pozornie prosta budowa klina sprężynowego przekłada się na jego zalety. Klin sprężynowy jest przykładem produktu, który rewolucjonizuje podejście do tradycyjnego montażu. Innowacja przez prostotę!